Dekorace a bytové doplňky, nábytek

  • 0 ks
    (prázdný)

Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku

Pokračovat v nákupu Objednat
Menu
Měna : CZK / EUR

Návrh interiéru, redesign nebo homestaging?

Domov je místo, které milujeme a chceme se v něm cítit příjemně. Pokud si nejste jistí, jak správně začít, pak je pro vás návrh designu od zkušené designérky ideáním řešením. Můžete využít i variantu online návrhu, kdy vám designérka připraví návrh v online formě. Design dětského pokoje, obýváku, ložnice nebo kuchyně tak může dostat podobu, kterou budete milovat.

Co získáte s návrhem interiéru?

Spolu s výsledným návrhem samozřejmě získáte seznam použitých produktů a jednotlivých cen. S výsledným návrhem dostanete vybarvený půdorys se všemi strukturami, nárysy stěn s rozmístěným nábytkem z různých pohledů.

Co pro to musíte udělat?

Stačí kontaktovat designérku Lucii Šádkovou a domluvit se na variantě řešení - online, osobní setkání,... Lucie připraví konkrétní podobu interiéru s ohledem na vaše požadavky. Návrh interiéru osobně je možný v Ústeckém a Středočeském kraji nebo v Praze. V ostatních částech probíhá návrh formou online varianty.

Co za to?

Cena této služby záleží na náročnosti a rozsahu. Ceny začínají od 7000 Kč za jeden návrh.

A jak vypadá výsledek?

Jak na krásný a útulný domov, ve kterém všechno ladí? Pomocí Moodboard

Představte si domov, který bude vyhovovat vašemu stylu a odrážet vaši osobnost. Ať už zařizujete nový prostor, nebo jen přemýšlíte nad oživením a změnou pár klíčových prvků, služba moodboard bude skvělou pomocí. Interiér se vám začne skládat před očima, vymezí se styl i barevnost a ve finále ušetříte spoustu peněz i starostí.

Co získáte s moodboard?

Obrázek dokáže říct mnohem víc než tisíc slov. Moodboard vizuálně zobrazí představu interiéru – jeho styl, barevnost, materiály a tím i řešení interiéru. Bude jakousi vizuální nástěnkou vašeho domova.  Spolu s výsledným návrhem samozřejmě získáte seznam použitých produktů a jednotlivých cen.

Co pro to musíte udělat?

Stačí, abyste interiérové designérce Lucii Šádkové zadali pár klíčových bodů, od kterých se může inspirovat, nebo například poslali kusy nábytku, které už v interiéru máte. Na tomto základě vám vytvoří koláž s originálními dekoracemi nebo nábytkem ze sortimentu LaHome.cz, který sází na originalitu a kvalitu  holandských značek. Ať už máte v oblibě vintage, provence, industriální, skandinávský nebo například venkovský styl, možností je nepočítaně.

Co za to?

Cena této služby záleží na náročnosti a rozsahu. Ceny začínají od 3500 Kč za jeden návrh.

A jak vypadá výsledek?

Pro domov, který bude odrážet váš styl i osobnost, pište

Lucie

Ing. Lucie Šádková

+420 723 615 496
design@luciesadkova.cz