Dekorace a bytové doplňky, nábytek

  • 0 ks
    (prázdný)

Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku

Pokračovat v nákupu Objednat
Menu
Měna : CZK / EUR

Vybavení restaurací a kaváren

Při zařizování restaurace, pivnice, kavárny nebo bistra neplujte s davem. Na LaHome vám z něj pomůžeme vystoupit. Naší vášní jsou bytové doplňky, dekorace, textil a nábytek v originálním, provence a vintage stylu. Jejich největší kouzlo? Prostoru dokážou vdechnout útulnou atmosféru, osobitost a originalitu, kterou si vaši zákazníci snadno zapamatují.

Vybavíme vás od vidliček, přes dekorace až po nábytek, který jen tak někdo nemá

Sázíme na unikátní kousky a nábytek i doplňky dovážíme od značek, které ještě nebyly českým trhem objevené. Ač trend velí naprostému minimalismu, i tak ho můžete vyšperkovat svým osobitým vkusem.

V oblíbenosti dominují posezení v jednoduchém stylu, prvky syrového dřeva, nebo kombinace kovu a skla. Na LaHome nabízíme nábytek s inspirací v industriálním, skandinávském, provence, venkovském i vintage stylu. Vše v kolekcích, abyste snadno vytvořili komplet, který bude perfektně ladit. Velmi důležitým prvkem je i osvětlení. Ať už centrální velké lustry a přisazená svítidla, nebo lampičky na každém stole pro navození romantické atmosféry. V nabídce máme celou řadu svítidel z různých materiálů, abychom se dokázali přizpůsobit prostoru.


Vybavení restaurací a kaváren

Malé kousky s velkou důležitostí pro každou restauraci, cukrárnu i bar

Designové příbory a talíře, noblesní porcelánové šálky nebo originální sklo. Detaily, které ve finále dokážou udělat největší dojem. Na LaHome si vyberete z celé řady stylových provedení. Při výběru jsme dbali jak na estetickou, tak i kvalitativní stránku. Proto jde o výbavu, která zvládne náročné a rychlé tempo provozoven.
Tečkou k dokonalému interiéru budou dekorace - obrazy, nástěnná zrcadla, svícny, cedule, sošky nebo hodiny.
Na LaHome zkrátka najdete styl, který bude mluvit za vás.

Proč do toho jít s námi?

  • Ušetříme váš čas a vybavíme vás od příborů až po designový nábytek.
  • Budete vybírat z originálních kousků a značek, které český trh ještě neobjevil.
  • Ať už toužíte po kavárničce v provence stylu, minimalistickém bistru s nádechem skandinávského designu, nebo moderní či retro restauraci, dokážeme vás kompletně vybavit.
  • Nábytek, doplňky i textil nabízíme v celých kolekcích pro perfektní sladění.


 

Ozvěte se nám

Ozvěte se na tel +420 774 711 262 nebo na email info@lahome.cz a společně najdeme řešení, které si vaši zákazníci zamilují.

Vybavení restaurací a kaváren