Vánoční ozdoby, které vás okouzlí

 

Pomalým krokem se k nám blíží advent a my si brzy budeme zdobit naše domovy. K výzdobě neodmyslitelně patří také vánoční stromeček, který každoročně oblékáme do slavnostního hávu a zdobíme na něj krásné ozdoby. Na LaHome jsou ozdoby různých materiálů a tvarů, tak se jimi nechejte inspirovat.

Skleněné ozdoby

Skleněné ozdoby jsou vánoční klasikou. Dříve to byly jedny z nejběžnějších ozdob které jsme na vánočním stromečku našli a většina z nás je měla doma. Postupně se od nich z větší části upouštělo a začaly být nahrazovány ozdobami plastovými. Dnes se k nim rádi vracíme, protože skleněná ozdoba je něco jedinečného, krásného, něco, co nám připomíná domov.
Skleněné ozdoby jsou křehké a díky tomu se z nich mohou stát naše rodinné poklady, které budeme předávat dalším generacím.  Jejich jemnost a originalita je něco, co pohladí po duši a až se stromek rozzáří, odvděčí se Vám krásnými odlesky.

Papírové ozdoby

Mezi zajímavé ozdoby patří také ty z papíru. Připomínají nám dětství, kdy jsme sami tvořili ozdobičky a díky jejich hravosti si také získaly místo na vánočním stromečku. Mohou mít různé tvary a na LaHome najdete třeba krásnou krémovou skládací vánoční ozdobu ve tvaru anděla nebo stromečku.  Výhoda těchto ozdob je, že působí velice neutrální dojmem, takže je můžeme i směle kombinovat s jinými typy.
Zajímavým detailem jsou tmavší kontrastní hrany, které nechají vyniknout křivkám ozdob.

Látkové ozdoby

Látkové ozdoby jsou také velice zajímavou dekorací. Kdo nemá rád lesk a má raději spíše přírodnější ozdoby, bude spokojený. Jsou jemné, něžné, prostě takové, jaké Vánoce chcete mít.  Například tento béžový látkový stromeček s jelenem je toho důkazem. V této kolekci samozřejmě najdete i jiné tvary, které tento stromek hravě doplní.

Ozdoby s patinou

Milovníci patiny mohou jásat, protože i pro ně máme krásné ozdoby. Ty celkově působí, jako by na ně právě napadl sníh, a tak budou stromku určitě slušet. Vzor jehličí, žebrování, kostka nebo ozdoba ve tvaru šišky, to vše může zdobit váš domov.
 Koulemi, stromečky nebo šiškami nemusíte zdobit jen stromek, ale můžete je použít jako jednoduchou dekoraci do mísy nebo na tác.
Vyzdobte si i letos váš domov a vyberte si ty nejkrásnější ozdoby, které vám budou dělat radost. Je jen na vás, jestli si stromeček vyzdobíte pouze ozdobami z jednoho materiálu nebo je všechny zkombinujete a tím vytvoříte opravdu originální výzdobu. Hitem letošních Vánoc má být fialová, ale řiďte se svým srdcem a vybírejte to pravé  právě jen a jen pro vás.