Přeneste svou kuchyni do růžové zahrady s kolekcí Sweet Roses

Růže jsou jedny z nejkrásnějších květin. Pyšní se krásným květem a vůní. A právě růžemi je inspirovaná nová kolekce Sweet Roses od Clayre & Eef, která vás přenese do světa rozkvetlé růžové zahrady.

 

Tato kolekce se pyšní několika kousky textilních výrobků, vhodných do kuchyně a jídelny, jako jsou zástěry, ubrusy nebo chňapky. Váš domov doslova rozkvete a budete mít pocit, jako byste vůni růží cítili.

 

Chňapky

Při přípravě jídla určitě oceníte chňapky. Hodí se na přenášení horkých pekáčů nebo hrnců, ale také je můžete využít jako dekoraci. Stačí je zavěsit na háček ke kuchyni a krásná dekorace je na světě.

Bavlněná kuchyňská chňapka - rukavice s květy růže Sweet Roses - 18*30cm

Bavlněná kuchyňská chňapka – rukavice s květy růže Sweet Roses – 18*30cm

 

 

Každému vyhovuje něco jiného, a tak i vy máte možnost se rozhodnout pro typ chňapky, který vyhovuje právě vám. Originální chňapka (rukavice), kterou si navléknete na ruku je opravdu ideální pro nošení předmětů z horké trouby. Někdo by ale mohl namítat, že v ní nemá tolik citu. A právě proto kolekce Sweet Roses nabízí i klasickou chňapku čtvercového tvaru, která je ideální třeba pro horké hrnce. I tahle chňapka může směle viset na pěkném háčku a tvořit krásnou dekoraci kuchyně.

 

K dispozici je v klasické verzi o 20 centimetrech nebo zmenšené, která má 16 cm. Ta může udělat radost i dětem, které v kuchyni pomáhají.

A v dětské verzi je také chňapka –  rukavice. Všechny chňapky jsou vyrobeny ze 100% bavlny a lze je prát v pračce, takže jsou nejen pěkné, ale i praktické.

 

 

 

 

 

Zástěry a utěrky

Když už jsme v té kuchyni a vaříme třeba oběd, bude se nám hodit pěkná zástěra. Ta je samozřejmě důležitá pro to, abyste si neušpinili oblečení, ale také vám může tak trochu pomoci cítit se jako pravá kuchařka.
A kolekce Sweet Roses nabízí opravdu krásné zástěrky, se kterými vás bude vaření bavit zase o něco více. Navíc má na sobě našitou kapsu, do které si můžete ukládat nezbytnosti, které při vaření potřebujete.

A aby to vaší malé princezně nebylo líto, můžete jí pořídit dětskou zástěrku, která je také celá posetá růžemi a má na sobě našitou kapsičku. Zástěrka je navíc doplněna volánky, které ji ještě o trochu víc zjemňují a dodávají jí něžné kouzlo.

Při práci v kuchyni jsou důležité také utěrky. I ty mohou být ale krásné a tak je můžete sladit s chňapkami a zástěrou.
V kolekci najdete utěrku s dekorem růží, ale také s proužky. Takovými, jakými je tvořena kapsa právě na již zmíněné zástěře. Navíc v této kolekci najdete i krásnou a zajímavou utěrku kruhového tvaru, který není tak obvyklý.

 

Stolování

Když už jsme uvařili, je také důležité, jak budeme servírovat. Bez krásně prostřeného stolu nebude žádný oběd dostatečně sváteční. Sweet Roses nabízí i několik typů ubrusů a běhounů.  Najdete zde čtvercový, obdélníkový i kulatý.

Bavlněný běhoun s květy růže má pěkné zakončení ve formě špičky s krásným lemováním. Tenhle detail působí opravdu originálně a tak trochu romanticky.

 

 

A u správného stolování nesmí chybět ani ubrousky a prostírání. Vše ze 100% bavlny a pokud je ušpiníte, můžete je vyprat v pračce. V nabídce jsou v počtu 6 kusů, takže můžete pozvat i návštěvu, která bude určitě nadšená, jak vám vše krásně ladí. Pokud navíc na stůl umístíte košík na pečivo, třeba k dobré polévce, bude vše naprosto dokonalé.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Růžová pohoda

Aby bylo vše dokonale sladěno, můžete si pořídit také podsedáky nebo povlak na polštář ze stejné kolekce. Podsedák má z jedné strany dekor růží a z druhé proužky, takže vše na sebe pěkně navazuje. Můžete si vybrat, kterou stranu použijete nebo je prostě můžete prokombinovat tak, že na každou židli použijete jinou stranu. Uvazuje se na slušivé stužky, což milovníci romantického stylu určitě ocení.

 

 

Jak už bylo zmíněno, kolekce nabízí i povlak na polštář. Takže až se po dobrém obědě odvalíte na sedačku, společnost vám tam bude dělat stejný dekor. Tento povlak ale můžete použít třeba i na lavici, která je umístěna u jídelního stolu a zajistit tak ještě větší pohodlí. Samozřejmostí je, že polštář má na každé straně jiný dekor. Proužky nebo růže. Tak si vyberte ten váš vysněný.

 

Jak název Sweet Roses napovídá, vše se nese v duchu sladkých  růží. Oslaďte si tedy i váš domov s touto kolekcí.