Kovové svícny – vykouzlí romantickou atmosféru a přenesou vás v čase

Romantická večeře, relax ve vaně, lebedění ve starém ušáku…Jistě najdete i další příležitosti, pro které jsou svícny tou nejlepší možnou společností. Ač v dnešní době svítíme především elektřinou, mihotavé světlo svíček vykouzlí hřejivou atmosféru a magicky přitahuje naši pozornost. Nechte se inspirovat kovovými svícny, které dokážou přitáhnout pozornost i bez svíček.

Kovové svícny, které jsou zároveň osobitými dekoracemi

Dřív byly dominantou zámků. V dnešní době ale kovové svícny běžně zdobí domácnosti a díky kovovému provedení se hodí do interiérů zařízených v moderním i rustikálním stylu. Kov je navíc materiálem nehořlavým, trvanlivým, krásným a nabízí různé varianty ošetření povrchu. Pro výrobu svícnů je optimální. Když si design vezmou na starosti naše oblíbené značky Clayre & Eef a J-Line, vznikají doslova skvosty.

Kovový stříbrný svícen

Kovový stříbrný svícen

Dekorativní svícen, který bude váš domov zdobit celoročně

Pokud dáváte přednost jednoduššímu stylu a nechcete, aby na sebe kovový svícen upoutal veškerou pozornost, můžete zvolit kovový stříbrný svícen Brushed nebo menší svícen na čajovou svíčku Hurricane. Srdcovkami jsou ale nepřehlédnutelné svícny jako:

Vintage kovový svícen s patinou

Vintage kovový svícen s patinou

Víceramenné kovové svícny jako ze zámku

Jsou elegantní, lehce mystické a spojené s celou řadou symbolů. I bez nich jsou ale půvabnou dekorací. Skvěle vypadají například na kuchyňském stole nebo komodě. Na LaHome máme nejčastěji svícny s 5 rameny v klasickém jednoduchém designu ze stříbra, jako v případě tohoto vysokého kovového svícnu. V interiéru zazáří i zlatý svícen Goldmy. Víceramenné kovové svícny se budou na stole vyjímat celoročně. Jsou ovšem i nádhernou dekorací během vánočních časů, například takový kovový vintage svícen s 9 rameny.

Kovový vintage svícen na 9 svíček

Kovový vintage svícen na 9 svíček

Co si zamilujete na kovových svícnech?

  • Vykouzlí intimní atmosféru.
  • Jsou dokonalou dekorací samy o sobě a dokážou vás v myšlenkách přenést do středověkého románu.
  • Svůj půvab si udrží dlouhé roky.
  • Jsou i skvělým tipem na dárek.

Tip LaHome: Nemáte svícnů nikdy dost? Pokochejte se v naší kategorii, kde jich najdete přes 200. A samé originální kousky!

Stříbrný kovový svícen

Stříbrný kovový svícen